4fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Travian - Online Strategy Addiction
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  speed  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 OVAKO ISPUNIT KANDIDATURU MOLIMO LIJEPO

Go down 
AuthorMessage
Sena
Spammer
Spammer
Sena


Number of posts : 708
Registration date : 2009-03-06

OVAKO ISPUNIT KANDIDATURU MOLIMO LIJEPO Empty
PostSubject: OVAKO ISPUNIT KANDIDATURU MOLIMO LIJEPO   OVAKO ISPUNIT KANDIDATURU MOLIMO LIJEPO EmptyFri Mar 27, 2009 5:56 pm

copy paste trazeno:

Ispunjavanjem ove kandidature postaješ kandidat za ulazak u savez, odnosno akademiju, u kojoj češ provest neko vrijeme prije nego uđeš u jedan od wingova. Od tebe se traži nekoliko upita pa da krenemo...

1. Zašto želiš baš u 4fun? (odgovori tipa zato jer ste super i slično se ne uvažavaju)

2. Zašto misliš da si baš ti osoba koju trebamo u savezu?

3. Zašto napuštaš sadašnji savez?

4. Napiši nešto o sebi i travianskoj karijeri.

5. Ispunite http://www.queeria.com/gayometer/ i pošaljite dobiveni postotak

6. Ako imaš kakvu vezu u savezu neka se veza javi, možda netko zaveže.

7. Za ulazak u savez potrebno:
+20 god i blazi oblik PTSP-a ako ne vec onaj uznapredovali.

-ako nešto nije jasno, odi na vrh stranice i počni ispočetka... kandidatura se razmatra 72 sata, nakon toga dobijete odgovor, bio on pozitvan ili negativan.

kandidatura se ostavlja tako da se otvori topic sa naslovom kandidatura: vaš nick, te se napišu svi traženi odgovori.



i onda krenut sa odgovorima:

1. jer volim igrati server do kraja, puno sam vremena online, i igram zlatom, uzivam u igrici, ali do sada nisam imala srece biti u pravom savezu. jer sam prekasno se logirala na server, vas savez mi odgovora i po koordinatama i po stilu igre, bahati ste i opaki a bas takvog saveza i ja zelim biti, ne zelim biti farma pa i sada bjezim s resima, a kad bi bila vas clan i mislim da bi imala mogucnost razviti se kako spada

2. ozbiljno igram, ali znam i kad je vrijeme za sale i posalice, nadalje mislim da bi vam jakao igrac mogla koristiti u daljnjem sirenju saveza i uspostave totalne vlasti na ++ koordinatama

3. iskreno, od vodstva na dalje mi se nista ne svidja, nismo nasli zajednicki jezik, djeluju mi izgubljeno i mislim da bi mi bolje bilo u boljoj sredini, plus neorganiziranost, i nema nikakvih planova sto i kako dalje

4. igrala sam s1 i bila sam rimljanin, na kraju servera acc rang cca 120, off igrac koji je srusio ww sa lvl 53 na 12 Very Happy , na s5 sam igrala gala ali nisam imala uspjeha jer mi se jednostavno server nije pokrenuo kako je trebalo.........

5. pa sada postotak kaze 51% valjda je dovoljno ili da probam jos jednom

6. imam vezu, i veza ce vas kontaktirati, to je moj bratic od sukuntete iz Vinkovaca

7. imam vise od 20 godina i za sada jos nemam dokaz da imam PTSP ali radim na tome

dodajem vam link sa mojim selima da tocno vidite tko sam i sto sam


http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=2057

i link mojeg razvoja prema analyzeru

http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&uid=2057

iskreno se nadam da cu biti dielom saveza kao sto ste vi, i u slucaju da je potrebno da vam ostavim jos bilo koju informaciju budite toliko slobodni i obratite mi se ingame porukom

lp
Back to top Go down
 
OVAKO ISPUNIT KANDIDATURU MOLIMO LIJEPO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4fun :: Javni forum :: Kandidature-
Jump to: